Тетерук про інцидент із Кужель: це була провокація

  6 Листопада, 2015 10:47
  Він сам не складе мандат, однак готовий до голосування щодо зняття з нього депутатської недоторканності.
  Фото з відкритих джерел

  Народний депутат, перший заступник лідера фракції "Народний фронт" Андрій Тетерук вважає, що інцидент із нардепом Олександрою Кужель не є приводом для складання ним депутатських повноважень.

  Про це Тетерук сам сказав у коментарі журналістам, відповідаючи на питання про вимоги "Батьківщини", щоб він склав депутатський мандат.

  Тетерук "не відчуває, що скоїв якусь умисну подію", тому складати мандат самостійно не збирається. Він заявив, що це була провокація.

  Він також зазначив, що якщо Кужель вбачає в його діях злочин, то він готовий до голосування щодо зняття депутатської недоторканності для проведення всіх необхідних процедур.

  Тетерук додав, що під час інциденту "намагався уникнути ударів, які наносила мені пані Кужель сумкою".

  "Під час удару я тримав руки. У мене дійсно була пляшка з водою. Я не бив її. На відео це є, що я не бив її, я відходив назад. Під час удару сумкою вона доторкнулася головою до пляшки", - сказав Тетерук.

  Нагадаємо, вчора після засідання ВР Андрій Тетерук вдарив скляною пляшкою по голові депутата від "Батьківщини" Олександру Кужель. У неї було діагностовано струс мозку. Тетерук одразу ж публічно попросив вибачення за конфлікт, який виник під час спілкування з Олександрою Кужель.

  Додамо, що лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко вважає, що Кужель сама спровокувала Тетерука.

  Теги : провокація Олександра Кужель Андрій Тетерук
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів