Термін роботи групи, яка розслідує корупцію в уряді, продовжать до 2 червня

  8 Травня, 2015 17:15
  Робоча група мала ще вчора виступити зі звітом перед Радою, однак у зв’язку зі зміною керівництва у самій групі її термін діяльності продовжать.

  Новий керівник парламентської робочої групи з питань розслідування фактів корупції в уряді Борислав Береза стверджує, що голова Верховної Ради Володимир Гройсман виступає за продовження терміну діяльності цієї робочої групи до 2 червня.

  Про це Береза сказав у коментарі журналістам після засідання робочої групи, передає УНІАН.

  "Пан Гройсман ухвалив рішення продовжити роботу нашої комісії у зв`язку з тим, що це резонансна справа і відповіді суспільство хоче почути найближчим часом. Тому до 2 червня нам продовжать термін роботи нашої групи", - сказав депутат.

  При цьому Береза зауважив, що це не скасовує вимоги ухвалити закон про ТСК і "трансформувати нашу групу в тимчасову слідчу комісію".

  Як повідомлялось, 10 квітня Верховна Рада створила відповідну робочу групу, щоб перевірити факти можливих зловживань в уряді відповідно до даних Держфінінспекції. Депутатська група мала до 7 травня подати звіт із висновками та пропозиціями на розгляд парламенту.

  Однак вчора виникли суперечки в самій групі, в результаті чого змінили керівника. Замість свободівця Олега Осуховського обрали Борислава Березу. Сам Осуховський заявив, що його зняли спеціально, щоб він не звітував перед ВР щодо виявленої корупції в уряді. 

  Теги : корупція розслідування уряд робоча група борислав береза
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів