Тальявіні про мінські переговори: конкретних результатів ще немає

  23 Червня, 2015 21:14
  Усі підгрупи Тристоронньої контактної групи продовжують працювати над доволі непростими питаннями.

  Хайді Тальявіні, яка йде з посади спецпредставника ОБСЄ в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу, заявила, що сьогоднішній раунд переговорів був непростим, і наразі немає конкретних результатів, передає Радіо "Свобода".

  Вона зазначила, що всі підгрупи мають свій порядок денний і продовжують працювати над доволі непростими питаннями. Зокрема, у політичній підгрупі це питання про вибори та про особливий статус.

  Економічна підгрупа, яка обговорювала відновлення інфраструктури на окупованій території Донбасу та виплату пенсій, змогла запропонувати деякі конкретні проекти, проте Тальявіні не уточнила, які саме.

  Гуманітарна підгрупа за участі представника Міжнародного комітету Червоного Хреста розглядала звільнення затриманих осіб, а безпекова підгрупа, яка ще готує домовленість про відведення озброєнь калібру менш ніж 100 мм, сьогодні не збиралася.

  Нагадаємо, замість Хайді Тальявіні, яка йде у відставку, офіційно призначений спецпредставником ОБСЄ в Україні австрійський дипломат Мартін Сайдік.

  Теги : Донбас ОБСЄ переговори Тристороння контактна група Тальявіні Хайді
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів