"Сюрпризи" реєстру Мін'юсту: три компартії, збережений УДАР, клон "Самопомочі" та живий Чечетов

  25 Лютого, 2016 10:58
  Навіть в переліку політичних партій відомство Павла Петренка не може або не хоче навести лад. Що вже говорити про реєстр компаній та їхніх керівників?
  Міністр юстиції Павло Петренко
  Фото з відкритих джерел
  Міністр юстиції Павло Петренко

  Реєстр Мін'юсту містить багато "чудових відкриттів". У ньому досі присутні партії, які насправді припинили існування, заборонені судом тощо.

  В деяких випадках засновниками та керівниками партії вказані зовсім інші особи, ніж ті, яких ми звикли бачити. Іноді – навіть померлі.

  Невеличке дослідження журналістів з "Депо" свідчить, наскільки все непросто з реєстром, який веде міністерство Павла Петренка.

  Перший приклад – "Опозиційний блок". Така партія вказана як заснована у квітні 2010 року Світланою Харчук. Жодних відомостей про сучасний керівний склад партії та фракції Юрія Бойка, Сергія Льовочкіна тощо у реєстрі немає.

  Натомість Партія регіонів присутня, її очільником значиться Борис Колесніков, а в керівних органах партії зазначені Олексій Азаров, Ірина Бережна, Юрій Іванющенко, Артем Пшонка та навіть покійний Михайло Чечетов.

  Попри судове рішення щодо заборони діяльності Комуністичної партії, вона також присутня у реєстрі, як і два інших її "клони" – Комуністична партія робітників і селян та Комуністична партія України (оновлена). Мабуть, Мін'юст нічого не знає про декомунізацію та судові заборони щодо діяльності цих партій.

  Цікава ситуація з партією "Самопоміч". В реєстрі таких дві: Політична партія "Самопоміч" та партія "Об'єднання "Самопоміч". Обидві були зареєстровані в грудні 2012 року з різницею в тиждень, причому перша раніше за другу.

  Виявилось, що попри об'єднання БПП та УДАРу, остання партія також продовжує своє існування. Кличко вказаний в реєстрі як голова Центральної ради БПП "Солідарність", а партію "УДАР Віталія Кличка" офіційно очолює такий собі Павло Тупальський. 

  Досі існує й партія "Наша Україна". В її керівних органах значиться Андрій Парубій, який також записаний серед керівників "Народного Фронту".

  Теги : Мін’юст Опозиційний блок Самопоміч Партія регіонів політичні партії партія УДАР Комуністична партія
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів