Сутички біля Верховної Ради

  31 Серпня, 2015 13:15
  Мітингувальники почали розхитувати огорожу біля парламенту.
  Сутички під Верховною Радою 31 серпня
  Сутички під Верховною Радою 31 серпня

  Під будівлею Верховної Ради мітинг переріс у сутички та намагання увірватись до приміщення парламенту, повідомляють ЗМІ.

  Сталося декілька сутичок між правоохоронцями та мітингувальниками. До Ради підтягнувся ще один кордон міліції. Правоохоронці вишикували сім рядів оборони та утримують свої позиції.

  Мітингувальники почали розгойдувати встановлений біля парламенту паркан. На це зреагували правоохоронці. В них полетіли пляшки з водою та інші предмети. У відповідь міліціонери застосували гумові кийки.

  Найбільш активними є мітингувальники під прапорами ВО "Свобода". З одного із правоохоронців зірвали шолом. Окремі мітингувальники б`ють великими дерев`яними палицями правоохоронців, застосовують сльозогінний газ із балончиків. Правоохоронці закриваються щитами та у відповідь теж застосовують газові балончики, зазначає УНІАН.

  Зі сцени організатори акції закликають мітингувальників не піддаватися на провокації. Також вони закликають звільнити з посади міністра внутрішних справ України Арсена Авакова.

  Власний кореспондент UA1 повідомляє, що з будівлі Ради нікого не випускають.

  Станом на 15.30 силовики відтіснили мітингувальників з вулиці Грушевського у Маріїнський парк та узяли в оточення частину вулиці Грушевського навпроти готелю "Київ". Там стоїть кілька автомобілів та мікроавтобус ДУК “Правий сектор”. 

  УНІАН повідомляє, що є щонайменше один постраждалий – чоловік у цивільному, якого несли на ношах.

  За словами учасників мітингу, нове заворушення біля готелю "Київ" спровокували правоохоронці, які почали наздоганяти їхніх товаришів, котрі йшли до метро "Арсенальна", поклали їх на асфальт і почали обшукувати.

  Інші мітингувальники почали бити працівників міліції палками та намагатися знімати з них шоломи.

  В той же час є свідчення, що бійка навпроти готель була спровокована мітингувальниками. Один з міліціонерів відійшов від колег у бік Кріпосного провулку, де на нього напали мітингувальники, які вже залишили площу перед Верховною Радою і йшли в бік метро. На допомогу міліціонеру підбігли близько 20 правоохоронців, після чого почалась сутичка.

  Нагадаємо, зранку під Радою проходять три мітинги з трьома сценами: організаційною, партії Олега Ляшка та "Свободи". Перші сутички стались під час виступу Ірини Фаріон.

  Теги : Верховна Рада Свобода сутички
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів