Супрун викликають до суду через нардепа Власенка

  3 Сiчня, 2019 22:21
  Народний депутат скаржиться через те, що йому вчасно не відповіли на запити.

  Печерський районний суд Києва відправив виконуючій обов'язки міністра охорони здоров'я Уляні Супрун п'ять повісток через скаргу депутата Сергія Власенка і Рахункової палати у зв'язку з тим, що в міністерстві вчасно не відповіли на його запити. Про це повідомило Укрінформ з посиланням на Супрун.

  В.о. міністра розповіла, що юристи міністерства щотижня близько 20 раз знаходяться в судах у справах, які подають звільнені за корупційні дії керівники лікарень, ректори медичних університетів та депутати.

  "Вчора вже під вечір, десь о 17 годині прийшли два листи, в яких були п'ять викликів до Печерського суду через "скоєні мною адміністративні правопорушення"... На чотирьох заявах була дата 4 грудня і на одній – 19 грудня. Але чомусь нам їх вислали тільки 29 грудня, що можна простежити на сайті Укрпошти", – заявила Супрун.

  Також Супрун зазначила, що на засіданні Печерського райсуду вона прибути не могла, оскільки їхала до Львова. Міністр вважає, що такий час було обрано навмисно, щоб вона не могла прийти на суд.

  Теги : МОЗ Сергій Власенко уляна супрун
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів