Супрун: Нардепи хочуть зберегти лікарні для еліти

  23 Квiтня, 2019 18:46
  Нова медична реформа повинна заборонити такі лікарні.

  У Верховній Раді в обхід медичної реформи зареєстрували законопроект, який залишить закритим доступ звичайних громадян до елітних лікарень типу "Феофанії".

  Про це повідомила в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун в Facebook.

  За словами міністра, вони хочуть створити в Україні "єдиний медичний простір", в якому всі відомчі медичні заклади, такі як лікарні для залізничників, чорнобильців чи держслужбовців, мають стати відкритими для всіх громадян.

  "Будь-який пацієнт зможе потрапити у будь-який медзаклад за направленням сімейного лікаря. Зокрема у той, де лікуються депутати. Зокрема до лікарню "Феофанія", – зазначила Супрун.

  Міністр вважає, що нардепи з БПП, "Народного фронту", "Батьківщини" та групи "Воля народу", які зареєстрували в парламенті законопроект про елітні медзаклади, мають намір позбавити громадян фахового лікування.

  Додамо, що згідно  із законопроектом, діяльність медзакладів Державного управління справами та Національної академії медичних наук мають залишитися без змін, щоб фінансування надходило за окремою статтею видатків бюджету.

  Нагадаємо, раніше Супрун ініціювала збільшення штрафів і введення кримінальної відповідальності за продаж ліків без рецепта.

  Теги : Верховна Рада МОЗ уляна супрун
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів