Суддю, який засуджував євромайданівців, рекомендували на посаду безстроково

  17 Жовтня, 2016 11:58
  Олександр Білик, який за поїздку до "Межигір'я" позбавляв прав керування автомобілем, може бути безстроково обраним на посаду.

  Вища кваліфікаційна комісія суддів (ВККС) рекомендувала обрати суддю Голосіївського райсуду Києва Олександра Білика, який у часи Майдану за поїздку до "Межигір'я" позбавив прав керування автомобілем 9 осіб, безстроково.

  Про це на своїй сторінці у Facebook заявив адвокат "Небесної сотні" й "автомайданівець" Роман Маселко.

  "У часи Майдану він за поїздку до Межигір'я позбавив прав керування 9 осіб, серед яких були як активісти, так і випадкові люди. Усе по звичайному алгоритму: жодних доказів вини водія, лише фальсифікований рапорт", – наголошує адвокат, наводячи 9 судових рішень.

  При цьому він підкреслив: рік тому ВККС уже розглядала питання про рекомендування Білика на суддю безстроково, але тоді відклала розгляд "до кращих часів, які настали за 2 дні до судової реформи".

  "Ще до цього ВККС пропускала на кваліфікаційному оцінюванні ряд сумнівних суддів. Але коли вони рекомендують Білика, який виніс не одне, не два, не три, а цілих 9 рішень із очевидними ознаками неправосудності, то у мене не залишилось жодних ілюзій", – наголосив Маселко.

  Теги : Автомайдан Вища кваліфікаційна комісія суддів Небесна Сотня
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів