Суддя, який судить Януковича, виконував вказівки його адміністрації під час Євромайдану

  19 Лютого, 2018 13:34
  Служителя Феміди мали б звільнити з посади, проте він досі працює в столичному суді.

  Суддя Оболонського райсуду Києва Владислав Дев’ятко, який нині веде справу про державну зраду екс-президента Віктора Януковича, повинен бути звільнений за незаконні рішення проти учасників Революції Гідності.

  Про це під час круглого столу заявив член Громадської ради доброчесності при Вищій кваліфікаційній комісії суддів адвокат Роман Маселко, передає кореспондент UA1.

  Зокрема, за словами Маселка, суддя Дев’ятко виносив рішення проти учасників Автомайдану.

  "Крім того, є факти, коли адміністрація тодішнього президента Януковича давала вказівки адміністрації Оболонського суду щодо цих справ. Але Вища рада правосуддя тричі відкладала розгляд справи, і на третьому разі "неочікувано" закінчився термін розгляду справи", – зазначив адвокат.

  Маселко також додав, що нині рівень довіри громадськості до суддів є вкрай низьким. Як свідчать опитування, повністю довіряють суддям лише 0,5% громадян України, тоді як взагалі не мають довіри до них аж 59%.

  Як відомо, переважна більшість суддів, які переслідували активістів Євромайдану, досі працюють на своїх посадах. За 4 роки звільнено лише 14% таких служителів Феміди.

  Теги : Янукович Євромайдан вища рада правосуддя Роман Маселко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів