Суд зобов’язав поліцію розслідувати, як Савченко став главою Миколаївської ОДА

  24 Листопада, 2016 18:14
  Нацполіція має розпочати розслідування щодо перемоги Олексія Савченка у конкурсі на посаду очільника Миколаївщини.

  Печерський районний суд міста Києва зобов’язав Національну поліцію розслідувати, як глава Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко пройшов конкурс на посаду, повідомляє "Радіо Свобода".

  Як зазначається, громадська організація "Центр протидії корупції" звернулась із заявою до Нацполіції про незаконне втручання в роботу комп’ютерної системи під час складання тестів для визначення переможця конкурсу на посаду очільника Миколаївської ОДА.

  У Нацполіції відповіли, що розглянули заяву й переслали її до Національного антикорупційного бюро України "для організації розгляду та прийняття рішення". НАБУ на відповідний запит ще не відповіло. Тому активісти звернулися до суду зі скаргою на бездіяльність Нацполіції.

  Нагадаємо, раніше журналісти виявили факти, які можуть вказувати на фальсифікацію результатів конкурсу внаслідок втручання у роботу комп’ютерної системи. Так, кандидат Савченко склав тест на знання законодавства надзвичайно швидко – всього за 6 хвилин. До того ж у своїй письмовій презентації він зробив рекордну кількість помилок.

  Теги : миколаївська область Нацполіція Миколаївська ОДА Олексій Савченко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів