Суд засудив екс-президента Януковича до 13 років в’язниці

  24 Сiчня, 2019 17:42
  Водночас обвинувачення не змогло довести складу злочину у діях Януковича за ч.5 ст.27 і ч.3 ст.110, тому у цій частині суд виправдав президента-утікача.

  Оболонський райсуд Києва визнав екс-президента Віктора Януковича винним у державній зраді та пособництві Росії у веденні війни і засудив його заочно до 13 років позбавлення волі.

  Про це інформує кореспондент інтернет-видання UA1 із зали суду.

  Зокрема, суддя Максим Тітов наголосив, що за держраду Янукович отримує 13 років в’язниці, за пособництво у веденні війни – 12 років в’язниці. За сукупністю – 13 років.

  "На підставі викладеного, враховуючи ступінь тяжкості вчинених злочинів, особу винного, наявність обставин, що пом’якшують покарання, відсутність обставин, що обтяжують покарання, суд вважає за необхідне обрати Януковичу покарання у виді позбавлення волі, оскільки його перевиховання та виправлення неможливі без ізоляції від суспільства. Однак можуть бути досягнені у разі відбуття ним покарання не у максимальних межах санкцій, інкримінованих йому злочинів", – йдеться у вироку.

  Суд визнав пом'якшувальною обставиною те, що Янукович діяв під впливом російської влади. Також суд назвав Януковича "раніше не судимим".

  Водночас обвинувачення не змогло довести складу злочину у діях Януковича за ч.5 ст.27 і ч.3 ст.110, тому в цій частині суд виправдав екс-гаранта.

  Крім цього, у рамках вироку з Віктора Януковича стягнуть 98,5 тис. гривень процесуальних витрат на користь держави, арешт на майно залишать без змін.

  Термін покарання враховується з часу затримання обвинуваченого.

  Теги : суд Янукович держзрада
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів