Суд закрив справу проти мера Харкова через прокуратуру

  10 Серпня, 2018 12:44
  Сторона звинувачення протягом місяця ігнорувала судові засідання, чим фактично зірвала проведення дебатів.

  Київський районний суд Полтави закрив справу проти мера Харкова Геннадія Кернеса у зв'язку з відмовою прокуратури брати участь в дебатах.

  Про це повідомив суддя Андрій Антонов, передають Українські Новини.

  Він оголосив рішення суду, в якому зазначено, що орган слідства звинувачував Кернеса і 2 його охоронців у викраденні і побитті двох активістів Євромайдану – Сергія Ряполова і Олександра Кутяніна в січні 2014 року.

  Справа проти харківського мера розглядалася в суді з травня 2015 року. Було проведено 75 засідань, на яких допитані свідки, потерпілі та обвинувачені, а також досліджені всі докази. Суд планував 2 липня поточного року почати дебати і винести вирок. Але на дебати не з'явилася сторона звинувачення. Жоден з 19 прокурорів у процесі не прибув на призначені дебати протягом липня.

  "Сторона звинувачення намагалася перекласти тягар доведення скоєння обвинуваченими злочину на суд, а це категорично неприпустимо!" – заявив суддя.

  Він назвав дії прокуратури неповагою до суду. Більш того, суддя Антонов підкреслив, що керівництво Генеральної прокуратури ніяк не відреагувало на його скарги на прокурорів, які ігнорували стадію дебатів.

  В результаті суд вирішив, що такі дії прокуратури означають відмову від обвинувачення та постановив закрити справу проти Кернеса. Рішення суду може бути оскаржене в апеляційному порядку.

  Нагадаємо, як що САП закрила кримінальне провадження проти сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова – Олександра і колишнього заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря через відсутність доказів їх провини.

  Теги : Кернес суд прокуратура
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів