Суд заборонив журналістам і Луценку називати Петровського "Наріком" – ЗМІ

  4 Лютого, 2019 10:08
  У судовій залі дніпровський бізнесмен Олександр Петровський заявив, що взагалі не причетний до криміналу і вперше чує таке прізвисько.

  У серпні 2018 року Жовтневий райсуд Дніпра заборонив українському інтернет-виданню "Цензор.нет" та ще кільком особам називати місцевого бізнесмена Олександра Петровського "Наріком".

  Про це пише Новое время.

  Крім цього, заборона також стосується згадки про кримінальне минуле Петровського – "керівник організованого злочинного угрупування" або "кримінальний авторитет".

  У відповідь на публічні звинувачення в організації злочинів Петровський заявив, що подібні твердження є "безпідставними, необґрунтованими та такими, що не відповідають дійсності".

  У залі суду Петровський підкреслив, що він не має жодного стосунку до кримінального авторитета "Наріка" і вперше чує таке прізвиського.

  Як зазначає видання, Жовтневий райсуд задовольнив позов бізнесмена частково і заборонив називати його "Наріком". Суд зобов’язав відповідачів виплатити по 2 тис. гривень відшкодування й опублікувати спростування.

  Таке ж рішення прийняв суд щодо аналогічного позову Петровського до інших сторін у травні 2018 року.

  В обох справах йдеться про те, що у 2010 році Петровський позивався щодо цього до Юрія Луценка, який теж називав його "Наріком" і "кримінальним авторитетом", та виграв позов.

  Водночас, зауважує видання, головний редактор "Цензор.нет" вперше почув від журналіста "Новое время", що він щось винен Петровському. За його словами, повістка не приходила, ніхто не дзвонив, а сам процес проходив без відповідачів та/або адвокатів.

  Нагадаємо, Олександр Петровський, відомий кримінальний авторитет на прізвисько Нарік був присутній на процедурі отримання Томосу в Стамбулі як гість з боку Української православної церкви Київського патріархату (УПЦ КП).

  Пізніше журналіст і нардеп Лещенко стверджував, що президент Петро Порошенко особисто займається легалізацією дніпровського бізнесмена Олександра Петровського – відомого кримінального авторитета на прізвисько Нарік.

  У відповідь радник президента Ростислав Павленко пояснив присутність Наріка на врученні Томосу тим, що вхід до собору в Стамбулі, де проходила церемонія, був вільним.

  Теги : Порошенко суд журналісти
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів