Суд відпустив Каська під особисте зобов’язання

  14 Квiтня, 2016 14:40
  Суддя відхилив клопотання прокуратури, яка вимагала арешту екс-заступника генпрокурора із можливою заставою у розмірі 1,8 млн гривень.

  Печерський райсуд Києва відпустив колишнього заступника генпрокурора Віталія Каська під особисте зобов’язання.

  Про це пише УНІАН.

  Зазначається, що суддя відхилив клопотання прокуратури, яка вимагала арешту Каська із можливою заставою у розмірі 1,8 млн гривень.

  Його адвокати перед цим попросили суд повністю відхилити клопотання прокуратури щодо арешту, заявивши про порушення законодавства під час вручення підозри.

  За їхніми словами, прокуратура не надала жодного доказу для цього.

  Під час засідання під стінами суду проходила акція на підтримку Віталія Каська. Зокрема, Давід Сакварелідзе наголосив, що потрібно боротися із прокурорською "етикою" до кінця.

  Фото: Facebook АвтоМайдан

  Як відомо, Генпрокуратура заявила, що екс-заступнику генпрокурора повідомлено про підозру у шахрайстві. За їхніми даними, Касько шляхом підроблення документів заволодів службовою квартирою у Києві на бульварі Дружби народів (155 кв. м), ринкова вартість якої на той момент становила близько 1,8 млн гривень.

  Сам Касько стверджує, що має у власності лише одну квартиру, на яку зараз накладено арешт, а слідчі та прокурори у справі "діамантових прокурорів" зазнають інформатак.

  Теги : запобіжний захід печерський суд Віталій Касько
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів