Суд відмовився зобов’язати НАБУ відкрити на Порошенка справу про узурпацію влади

  12 Лютого, 2019 09:43
  Розпочати провадження вимагав неназваний нардеп у зв’язку із рішенням президента про запровадження воєнного стану.

  Солом’янський районний суд Києва відмовився зобов’язати Національне антикорупційне бюро (НАБУ) відкрити справу щодо захоплення влади президентом Петром Порошенком і секретарем Ради національної безпеки і оборони Олександром Турчиновим.

  Про це передають Українські Новини з посиланням на матеріали суду.

  Так, до суду на бездіяльність НАБУ поскаржився один із депутатів Верховної Ради (ім’я не називається). Він заявив про вчинення Порошенком і Турчиновим дій, спрямованих на насильницьку зміну конституційного ладу або на захоплення державної влади.

  Свою заяву нардеп обґрунтував тим, що 26 листопада 2018 року президент за рекомендацією РНБО звернувся до Верховної Ради з пропозицією про запровадження воєнного стану в Україні.

  Однак суд дійшов висновку про відсутність підстав для відкриття провадження, оскільки в заяві не було наведено достатніх об’єктивних даних та конкретних фактів, що можуть свідчити про вчинення Порошенком і Турчиновим кримінального злочину.

  Нагадаємо, раніше директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник пояснив, що очолюване ним відомство не розслідує можливе незаконне збагачення чинного президента Петра Порошенка, бо не має таких повноважень.

  Теги : Порошенко воєнний стан узурпація влади Олександр Турчинов Петро Порошенко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів