Суд відмовився пояснювати слідчим рішення з приводу зняття арешту з грошей Труханова

  13 Червня, 2018 18:09
  Апеляційний суд відмовив САП і АРМА в роз'ясненні рішення про зняття арешту з грошових коштів Геннадія Труханова.

  В Апеляційному суді Києва відмовили САП і АРМА в наданні роз'яснень щодо судового рішення про зняття арешту з 92 мільйонів гривень ТОВ "Еліт Девелопмент". Про це в коментарі РБК-Україна повідомив прокурор САП Валентин Мусіяка.

  "Дійсно Апеляційний суд відмовив САП і АРМА в роз'ясненні рішення про зняття арешту", - повідомив прокурор.

  Таке рішення прийняв суддя Глиняний.

  Крім того, в постанові суду від 1 червня говориться: "Відмовити представнику Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів ОСОБА_4, і прокурору другого відділу управління Спеціалізованої антикорупційної прокуратури ОСОБА_5 в задоволенні заяви про роз'яснення постанови колегії суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду м. Києва від 05 квітня 2018 року постановленої за результатами розгляду апеляційної скарги адвоката Коротюк М. Г., який діє в інтересах ТОВ "Еліт Девелопмент" на визначення слідчого судді Солом'янського районного суду. Києва від 13 березня 2018 року в кримінальному провадженні № 52016000000000411 від 02.11.2016 року".

  Нагадаємо, детективи Національного антикорупційного бюро проводять розслідування в кримінальному провадженні за фактом можливого декларування недостовірної інформації міським головою Одеси Геннадієм Трухановим.

  Теги : Київ Антикорупційна прокуратура Апеляційний суд геннадій труханов
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів