Суд оголосив перерву в справі Корбана до 20:30

  26 Грудня, 2015 18:05
  Суддя переніс розгляд справи про обрання запобіжного заходу Геннадію Корбану до отримання висновку мед експертизи про стан його здоров'я.

  Дніпровський суд Києва переніс розгляд клопотання щодо міри запобіжного заходу лідеру партії УКРОП Геннадію Корбану до надання медично-експертного висновку про стан його здоров'я.

  "Слідчий суддя вважає за необхідне, враховуючи довідки, надані із інституту серцево-судинної хірургії, задовольнити клопотання захисника та забезпечити невідкладне проведення судово-медичного обстеження підозрюваного з метою з’ясувати його можливість брати участь у засіданні, а судове засідання відкласти на розумний строк, який необхідний для виконання … (далі суддю заглушили оплески присутніх у залі суду – ред.)", - оголосив рішення суддя Чаус.

  Крім того, суддя додав, що "з урахуванням строків розгляду, суд оголошує перерву до 20:30 у разі виконання даної ухвали".

  Раніше повідомлялось, що у зв’язку з відсутністю у судді клопотання захисту Корбана про відкладення судового засідання за станом здоров’я підозрюваного, суд постановив примусово привести лідера УКРОПу на розгляд справи.

  Теги : суд суддя Корбан засідання здоров'я
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів