Суд наклав арешт на рахунки компаній Януковича-молодшого

  28 Березня, 2016 12:48
  Суд арештував 11 банківських рахунків в 3 банках, відкритих компаніями Олександра Януковича.
  Фото з відкритих джерел

  3 березня Печерський районний суд наклав арешт на 11 банківських рахунків в 3 банках, які були відкриті компаніями, що належали Олександру Януковичу.

  Арешти були накладені на рахунки компаній "Мако Холдинг", "Мако Актив", "Білдінг Інвестменс Груп"  4 рахунки в банку ING Bank NV (Нідерланди), на 5 рахунків в "УкрБізнесБанку" та 2 рахунки у "Всеукраїнському банку розвитку" (останні 2 – ліквідовано – Ред.).

  Зазначимо: розмір грошових коштів, які знаходяться на зазначених рахунках, в текстах визначень не вказано.

  Крім того, в ході досудового розслідування встановлено, що Олександр Янукович протягом 2013 року за сприяння свого батька – екс-президента України та інших осіб з числа вищого керівництва країни організував злочинну схему, яка уможливлювала для підконтрольних йому підприємств групи компаній "Мако" протиправну мінімізацію податкових зобов'язань, що підлягають сплаті до бюджету, а також заволодіння цими бюджетними коштами.

  Підкреслюється: зазначені протиправні дії Януковича-молодшого та групи невстановлених осіб призвели до фактичного ненадходження до держбюджету коштів на загальну суму 42,598 млн гривень.

  Теги : банк Янукович печерський суд Олександр Янукович
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів