Суд Москви відмовив закрити справу проти Савченко як делегата ПАРЄ

  17 Квiтня, 2015 18:25
  Суд не визнав імунітет Надії Савченко, яким вона володіє як делегат ПАРЄ. За словами її захисту, російське слідство робить, що їм заманеться.

  Басманний суд Москви відмовив захисту Надії Савченко задовольнити скаргу щодо припинення кримінальної справи проти неї як делегата Парламентської асамблеї Ради Європи.

  Про це у Twitter повідомив її адвокат Микола Полозов.

  Проте захист полоненої в РФ української льотчиці та народного депутата України планує оскаржити цю відмову у Московському міському суді. Про це журналістам повідомив адвокат Ілля Новиков, передає УНІАН.

  З його слів, захист Савченко буде піднімати питання про її статус як делегата ПАРЄ і в судах у Росії, і в судах за кордоном, і в самій ПАРЄ, яка має бути зацікавлена в тому, щоб її делегати користувались відповідним імунітетом.

  "Слідство повинно було припинити проти неї справу, коли стало відомо, що вона делегат ПАРЄ" – відзначив Новиков. При цьому ж, за його словами, російське слідство не повідомляє про свої дії та займає позицію, що Савченко буде утримуватись під вартою стільки, скільки їм заманеться.

  Теги : Росія суд Надія Савченко ПАРЄ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів