Суд Москви продовжив до 22 серпня арешт українця Сергія Литвинова

  7 Травня, 2015 20:29
  За словами адвоката, Сергію інкримінують вигадані злочини без жодних доказів. Він підозрює, що протоколи зі свідченнями складала сама ФСБ.

  Басманний районний суд Москви продовжив до 22 серпня арешт громадянина України, жителя Луганської області Сергія Литвинова за нібито участь у боях на Донбасі з проросійськими бойовиками.

  Відповідне рішення ухвалив суддя Артур Карпов, таким чином задовольнивши клопотання головного управління Слідчого комітету РФ, передає УНІАН.

  За інформацією слідчого, Литвинов був затриманий у середині серпня 2014 року в одній із лікарень Ростовської області. Слідство стверджує, що він є рядовим добровольчого батальйону "Дніпро" і проходить у справі про "незаконні методи ведення війни на сході України".

  За словами адвоката українця Віктора Паршуткіна, "його обвинувачують в тому, що він за наказом керівництва України зґвалтував і убив дев`ять жінок на території Луганської області, а також убив близько 30 чоловіків, як зазначено в обвинуваченні, через політичну ненависть". При цьому адвокат відзначив, що у справі немає доказів того, що Литвинов скоїв ці вигадані злочини.

  "Обвинувачення побудовано лише на свідченнях Сергія Литвинова, який, на мій погляд, сам не при собі, якщо сказати просто" – каже адвокат. За його словами, після того, як Литвинов потрапив до РФ, він почав давати свідчення про "злочини" і підписував відповідні протоколи. На його думку, ці протоколи складалися оперативниками ФСБ.

  Зі слів Віктора Паршуткіна, ця справа дуже чітко демонструє те, як російські слідчі "клеять" справи проти громадян України, обвинувачуючи їх в участі у "каральній операції".

  Сам Литвинов під час засідання говорив, що не скоював інкриміновані йому злочини.

  Теги : суд арешт Москва Сергій Литвинов
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів