Cанкції проти Арбузова, Ставицького та Азарових скасовано - Суд ЄС

  28 Сiчня, 2016 11:50
  Експерти кажуть, що рішення суду Євросоюзу не означає негайного скасування санкцій через особливості санкційного механізму.
  Фото: відкриті джерела

  Суд ЄС у Люксембурзі ухвалив рішення розморозити активи українських екс-посадовців Миколи та Олексія Азарова, Сергія Арбузова та Едуарда Ставицького, які були арештовані в Євросоюзі.

  Про це свідчить текст даного рішення, який оприлюднив Суд ЄС, пишуть ЗМІ.

  Як повідомляється, судді дійшли висновку, що на посадовців не можуть поширюватися санкції через те, що в третій країні триває попереднє розслідування проти них.

  Експерти кажуть, що рішення суду Євросоюзу не означає негайного скасування санкцій через особливості санкційного механізму. Адже кожного року Рада ЄС ухвалює нові санкційні обмеження, які щоразу необхідно оскаржувати. Відтак, було відмінено тільки арешт, який діяв з 2014 по 2015 рік.

  Як відомо, раніше повідомлялось про те, що з офіційного сайту Інтерполу зникла інформація про розшук колишніх українських чиновників: Азарова, Богатирьової, Курченка,Колобова та Іванющенка.

  Згодом в Українському бюро Інтерполу пояснили, що розшук не зупинено, а заблоковано, а відомості зняті з розшуку у зв'язку зі скаргами розшукуваних.

  Теги : Ставицький суд санкції Микола Азаров ЄС Арбузов «сім'я» Януковича
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів