Суд дозволив перевірку документів нардепа Константіновського

  22 Лютого, 2017 12:23
  ГПУ розслідує розбіжності між офіційними доходами депутата й сплаченими ним податками.

  Печерський райсуд Києва надав слідчому Генеральної прокуратури України доступ до документів народного депутата В’ячеслава Константіновського з можливістю вилучення завірених копій.

  Про це свідчить ухвала суду від 14 лютого.

  Йдеться про  документи, які підтверджують джерела походження готівки, задекларованої Константіновським за 2015 рік – 14,7 млн доларів, 500 тис. євро та 6,8 млн гривень.

  Зокрема, надано доступ до документів про кошти, за які придбано рухоме та нерухоме майно, антикваріат, твори мистецтва, колекції годинників і зброї, а також платіжок, чеків, довіреностей, договорів купівлі-продажу, дарування й успадкування нерухомості.

  Також Генпрокуратурі надали доступ до інформації про рух коштів по банківських рахунках Константіновського як в Україні, так і за кордоном.

  Нагадаємо, Генпрокуратура розслідує розбіжності між офіційними доходами нардепа В’ячеслава Константіновського й сплаченими ним податками.

  15 лютого генпрокурор Юрій Луценко заявив, що готує подання в Раду про позбавлення Константіновського депутатської недоторканності, а також нардепів Олександра Супруненка та Нестора Шуфрича.

  Теги : ГПУ недоторканність податки народний депутат
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів