Стрєлков: Україна може знищити "ДНР" та "ЛНР" за три дні

  19 Жовтня, 2015 11:46
  Колишній лідер терористів "ДНР" не вірить у їх успіх на Донбасі.
  Ігор Гіркін
  Ігор Гіркін

  Екс-ватажок терористів "ДНР", який командував захопленням Слов’янська, Ігор Гіркін (Стрєлков) в ЗМІ заявив, що Росія остаточно закрила проект "Новоросія" і без російської підтримки українська армія за три дні зможе розбити так звані збройні сили бойовиків Донбасу.

  Гіркін розповів, що для відвернення уваги від закриття проекту "Новоросія" російська влада почала операцію в Сирії.

  "Ось 4.5 млн жителів Донбасу Росія годувати не могла – вони незрозуміло хто. Вони дармоїди – не росіяни, не кримчани, навіть не кримські татари. А от у Сирії – так– - там араби, суніти, друзи – вони ось терміново потребують нашої підтримки", – заявив терорист.

  Гіркін зазначив, що проект "Русская весна" злито і російська влада домовляється з Україною про передачу назад територій "ДНР" та "ЛНР", як автономій.

  "Зараз йде технічне узгодження з Україною про передачу назад до складу України ДНР і ЛНР у складі автономії, але при цьому Україна не погоджується на запропоновані умови – з автономією або федералізацією", – сказав російський бойовик.

  Нагадаємо, на окупованих терористами територіях українського Донбасу спостерігаються перебої у постачанні озброєння та військової техніки з Російської Федерації.
  Теги : Росія ДНР ЛНР ігор гіркін
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів