Стало відомо, хто найбільше витратив на передвиборчу кампанію в Києві

  23 Жовтня, 2015 11:32
  Блок Порошенка, УКРОП та "Рух за реформи" стали лідерами по вартості агітації.

  Найдорожче передвиборчі перегони в Києві обійшлись президентській партії БПП, УКРОПу Ігоря Коломойського та Геннадія Корбана та "Руху за реформи", обличчям якого є Сергій Думчев.

  Про це свідчать дані проміжних фінансових звітів про надходження та використання коштів виборчих фондів партій (з дня відкриття рахунку виборчого фонду до 15 жовтня), які є у розпорядженні столичного тервиборчкому.

  Подібні звіти осередки партій мали подати до 19 жовтня. Однак зробили це тільки 26 із внесених до виборчого бюлетеню 40 партій.

  БПП на 15 жовтня витратила 64,3 млн грн. "Рух за реформи" витратив 38,8 млн грн. УКРОП - 29,4 млн грн.

  При чому, майже всі кошти партії пішли на політичну рекламу на телебаченні та радіо - 59,2 млн грн, 32,4 млн грн, 25,1 млн грн відповідно.

  Щодо зовнішньої реклами, то найбільше - 6,3 млн грн - витратив на плакати, листівки та бігборди "Рух за реформи". БПП витратив 4,5 млн грн, УКРОП - 4,2 млн грн.

  Далі по витратам йдуть "Опозиційний блок" (11,6 млн грн), "Самопоміч" (10,05 млн грн), "Відродження" (2,9 млн грн), "Наш Край" (2,2 млн грн), "Єдність" (2,06 млн грн), "Партія рішучих громадян" (1,1 млн грн) та "Батьківщина" (434 тис. грн).

  Найдешевша кампанія обсягом 2,6 тис. грн була у київського осередку партії "Єдина сила".

  Не витратили жодної гривні на виборах в Києві партії "5.10", "Зелені", "Соціалісти" та "Сила людей". Вони вказали нульову суму витрат.

  Не подали проміжні фінансові звіти київські осередки Патріотичної партії України, "Спільна дія", "Блоку Дарта Вейдера", Радикальної партії Олега Ляшка, ВО "Свобода", Народного руху України, "Нова держава", "Авто-Майдан", Української республіканської партії, "Нове життя", "Офіцерський корпус", "Громадянський рух "Спільна справа", "Національна демократична партія України" та "Республіка".

  Теги : БПП передвиборча кампанія Опозиційний блок Самопоміч витрати партія "УКРОП" Рух за Реформи
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів