США відкрито зажадали звільнення Шокіна

  27 Жовтня, 2015 16:16
  Американську позицію озвучив колишній посол США в Україні Джон Гербст.

  Сполучені Штати дуже незадоволені кришуванням корупції з боку Генерального прокурора України Віктора Шокіна.

  Про це сказав  на засіданні бізнес-форуму "Україна-США" Джон Хербст, колишній посол США в Україні, а зараз – директор Центру Євразії імені Діну Патрісіу в Атлантичній раді, повідомляє Kyiv Post.

  "Це абсолютний скандал, що пан Шокін є генпрокурором... Порошенко насправді не розуміє, наскільки руйнівним це є для репутації на Заході", – сказав екс-посол.

  Гербст напряму звинуватив президента Петра Порошенка у тому, що Шокіна досі не звільнено, зауваживши, що той не тільки провалив процеси проти корупціонерів, але й допомагав корупції разом із судовою владою.

  Провал керівництва України у боротьбі із корупцією – основна тема розмов серед закордонних партнерів країни, роз'яснив Гербст.

  "Рівень роздратування у Вашингтоні дуже високий", – зауважив він. Німеччина та Євросоюз поділяють настрої США, додав дипломат.

  Гербст також висловив припущення, що Порошенко має звільнити Шокіна найближчим часом, хоча "інсайдерської інформації на цю тему не має".

  Нагадаємо, Шокін  відмовився виконувати пункти Плану дій з візової лібералізації, чим поставив під загрозу можливе скасування віз до ЄС.

  Теги : корупція Порошенко лібералізація візового режиму Віктор Шокін Гербст
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів