США "вдарили" по Росії новими санкціями

  22 Грудня, 2015 18:58
  Сполучені штати демонструють непохитність у здійсненні тиску на Росію.
  Фото з відкритих джерел

  США ввели проти Росії нові економічні санкції, а також посилили вже існуючі проти 34 фізичних та юридичних осіб.

  Як інформують іноземні ЗМІ, про це сьогодні повідомили в Міністерстві фінансів США.

  Так, до нового списку санкцій потрапили такі кримські компанії, як "Ялтинська кіностудія", "Масандра" і "Юніверсалавіа". Також санкції введені щодо "Яндекс.Деньги". Крім того, санкції ввели щодо російських банків: "Інресбанку", "Генбанку", "Морського банку", української "дочки" Сбербанку та інших.

  У Мінфіні США пояснили, що санкції посилені у зв’язку з невиконанням Росією Мінських угод задля мирного врегулювання військового конфлікту в Україні. І вони не будуть послаблюватися, поки Росія повністю не виконуватиме зобов’язань, включаючи повернення Україні контролю над її частиною держкордону з Росією.

  "Ми знову демонструємо непохитну рішучість Сполучених Штатів здійснювати тиск на Росію, щоб вона поважала безпеку та суверенітет України" – заявив в.о. директора Управління з контролю за іноземними активами Мінфіну США Джон Сміт.

  До переліку осіб, проти яких посилюють санкції, віднесені російські бізнесмени Геннадій Тимченко, Аркадій Ротенберг, Борис Ротенберг. Серед осіб у "чорному списку" є і двоє громадян України — екс-міністри часів Януковича Дмитро Табачник і Віталій Захарченко. Під санкції потрапив також один з лідерів "ЛНР" Владислав Дейнего.

  Посилені санкції проти таких компаній як ВАТ "Концерн "Калашніков", Іжевський машинобудівний завод та ін. 

  Теги : США санкції проти росії
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів