Справою проти Савченко Банкова відвернула увагу від звільнення Гонтаревої – політолог

  15 Березня, 2018 17:58
  Порошенко домовився з Медведчуком стосовно порушення справи проти Савченко.

  Політолог Дмитро Корнійчук вважає, що сьогоднішній допит народного депутата Надії Савченко був організований Банковою для того, щоб відвести увагу від звільнення глави НБУ Валерії Гонтаревої.

  Президент Петро Порошенко домовився з лідером громадського руху "Український вибір" Віктором Медведчуком стосовно порушення "справи проти Савченко", заявив політолог на Facebook.

  "Генпрокурор Юрій Луценко влаштував клоунаду з поданням про позбавлення недоторканності нардепа Савченко. Втім, тут мова йде вже про "договорняк" Порошенка з Медведчуком про розкручування "льотчиці" під вибори", – пояснив Корнійчук.

  Водночас Верховна Рада відправила у відставку Гонтареву і призначила новим главою НБУ Якова Смолія. Крім того, було знято недоторканність і дано згоду на арешт нардепа Євгена Бакуліна, якого немає в Україні.

  "Природно, всі ЗМІ до ночі будуть обсмоктувати не Гонтареву, яка пограбувала під чітким керівництвом Порошенка країну, а двох вищезгаданих нардепів", – резюмував політолог.

  Нагадаємо, генеральний прокурор України Юрій Луценко в четвер, 15 березня, вніс до Верховної Ради подання на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт народного депутата Надії Савченко.

  Теги : Верховна Рада Адміністрація Президента Надія Савченко гонтарева Дмитро Корнійчук
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів