Справа Насірова затягується під прикриттям Порошенка – Гнап

  11 Сiчня, 2019 07:45
  Президент, за словами журналіста, безпосередньо був задіяний у величезній корупційній оборудці, до якої причетний Насіров.

  Затягування у суді справи поновленого судом на посаді голови Державної фіскальної служби Романа Насірова відбувається не лише з його власної ініціативи, а під прикриттям нинішньої верхівки влади України – президента Петра Порошенка та його оточення.

  Таку думку висловив журналіст-розслідувач Дмитро Гнап в ефірі 24 каналу.

  За його словами, суди контролюються здебільшого Адміністрацією президента і самим Порошенком через певну систему впливу. А Насіров, зазначив Гнап, був ставлеником президента на посаді голови ДФС.

  "Історія навколо Насірова – коли він порушив закону, дозволивши скандальному нардепу-втікачу Онищенку отримати відтермінування погашення боргу на 3 мільйони гривень – відбулася за безпосереднього дозволу президента України. Адже Насіров ніколи не був настільки впливовим, такі питання вирішує тільки Порошенко", – зазначив Гнап.

  Зроблено було все, пояснює журналіст, так: певний час нардеп Олександр Онищенко отримував від держпідприємств замовлення на купівлю газу, а натомість мусив віддавати частину цих грошей правій руці Порошенка – нардепу Ігорю Кононенку.

  За 3 роки, стверджує Гнап, сума відкату склала близько 50 млн доларів, через що у Онищенка виникли борги. Тому, додав він, Порошенко звелів Насірову "вирішити" це питання.

  "Порошенко безпосередньо був задіяний у цій величезній корупційній оборудці, до якої причетний Насіров. Тому президента можна підозрювати у вчиненні тяжкого корупційного злочину, за який передбачена тривала тюремна відповідальність. І якщо Порошенко програє вибори, то матиме всі шанси сісти на лаву підсудних до Насірова", – наголосив журналіст.

  Нагадаємо, Роман Насіров наполягає, що є законним очільником Державної фіскальної служби. Уряд же тим часом оскаржив рішення суду про поновлення Насірова на посаді.

  Теги : корупція Порошенко Петро Порошенко ДФС насіров Дмитро Гнап
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів