Справа Гандзюк: Тимошенко хоче, щоб Луценко пішов у "передвиборчу" відпустку

  11 Лютого, 2019 18:02
  Депутатка нагадала, що генпрокурор відкрито підтримав як кандидата в президенти свого кума Порошенка.

  Лідерка ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко заступилася за главу Херсонської облради, однопартійця Владислава Мангера, підозрюваного в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк. При цьому народна депутатка зажадала, щоб на період виборчої кампанії генеральний прокурор Юрій Луценко пішов у відпустку через "очевидний конфлікт інтересів" у цій справі.

  Відповідна вимога розміщена на Facebook-сторінці Тимошенко.

  "Моя команда проаналізувала всі 5 сторінок підозри Мангеру. Жодного факту чи доказу причетності. Лише домисли прокуратури. Так само, як колись було в справі проти Юрія Луценка, до речі… – говориться в заяві Тимошенко. – Очевидно, що це політична провокація. Очевидно, що це брудна боротьба Порошенка за владу. Очевидно, що робиться все, щоб вивести БПП з-під удару і приліпити в це жахливе вбивство "Батьківщину". Через прокуратуру переводять стрілки на людину, яка твердо заявляє про свою непричетність і готова доводити це в суді".

  При цьому вона нагадала, що Луценко відкрито підтримав як кандидата в президенти свого кума Порошенка. Тимошенко хоче, щоб Генпрокуратура публічно оголосила про роль членів команди чинного президента у справі Гандзюк.

  Нагадаємо, генпрокурор Луценко заявив, що Мангер знайшов виконавців і дав гроші на вбивство Гандзюк.

  Теги : юлія тимошенко Юрій Луценко вибори Петро Порошенко Катерина Гандзюк Владислав Мангер
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів