Співкамерником Насірова виявилася людина Мартиненка

  10 Березня, 2017 13:49
  Главі ДФС та його співкамернику Журилу один і той же суддя обрав однакову заставу в 100 млн грн.

  Співкамерником відстороненого глави Державної фіскальної служби Романа Насірова у Лук'янівському СІЗО є виконувач обов’язків керівника державної "Об’єднаної гірничо-хімічної компанії" Руслан Журило.

  Про це повідомляє strana.ua, посилаючись на власні джерела.

  Журило був поміщений у Лук'янівське СІЗО через підозру у заподіянні збитків очолюваному підприємству на суму більш ніж 300 млн грн. У ЗМІ повідомляли, що посаду керівника "Об’єднаної гірничо-хімічної компанії" Журило зайняв, спираючись на підтримку екс-народного депутата Миколи Мартиненка.

  Крім того, заступник міністра юстиції Денис Чернишов спростував інформацію про те, що у камері з Насіровим знаходяться колишні бійці батальйону "Торнадо". За його словами, у блоці з головним податківцем утримуються лише ув’язнені за економічними злочинами.

  Цікаво й те, що Насірову і Журилу обирав запобіжний захід один і той же суддя, який визначив їм заставу на однакову суму 100 млн грн.

  Нагадаємо, відсторонений голова Державної фіскальної служби Роман Насіров утримується у чотиримісній камері Лук'янівського СІЗО з одним співкамерником. 

  Теги : микола мартиненко Вадим Черниш насіров руслан журило Лук'янівське СІЗО
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів