Спільна операція СБУ та ФСБ для підтримки Порошенка – політолог про "вбивство" Бабченка

  31 Травня, 2018 16:16
  Між президентами України та РФ, наголошує Доній, ще з часу балотування Порошенка існують таємні домовленості.

  Інсценування вбивства й подальший порятунок журналіста Андрія Бабченка, найімовірніше, є спільною спецоперацією Служби безпеки України (СБУ) та російської Федеральної служби безпеки (ФСБ) для підтримки президента Петра Порошенка.

  Таку думку кореспондентові інтернет-видання UA1 висловив політолог Олесь Доній.

  "Найбільш імовірною версією виглядає, що це спільна спецоперація спецслужб України і Росії для підтримки Петра Порошенка – для чого спецслужби Росії повинні були здати одного зі своїх агентів, але не громадянина Росії, щоби не було жодних шансів довести причетність цієї держави", – зазначив Доній.

  Стосовно ж самого Бабченка, то, як вважає політолог, дійсно хвилюючись за своє життя, журналіст повірив у щирість намірів СБУ і взяв участь в їхньому інсценуванні.

  Водночас, зауважує Доній, громадськість у цій ситуації виявилася не готовою до критичного мислення, аби проаналізувати, чи справді був інтерес у СБУ в розкритті мережі Росії, чи навпаки – це лише електоральна спецоперація.  Політолог не має жодного сумніву, що між українським та російським президентами існують певні таємні домовленості – ще відтоді, як Порошенко був кандидатом у президенти. Адже, пояснює він, Росія тоді несподівано стримала всі агресивні дії на Донбасі й припинила провокації по південних і східних містах України.

  "Залежність Порошенка від Путіна починається з першого дня виборчого процесу і цим можна обґрунтувати, чому Порошенко так легко пішов на вимоги Путіна в так званому мінському процесі, в законах по амністії терористів і так далі. Очевидно, що вдячність йому за перемогу на виборах більша, ніж вдячність перед українським народом", – сказав Доній.

  Нагадаємо, волонтер Родіон Шовковшитний стверджує, що Служба безпеки України нічого не знала про замах на журналіста Аркадія Бабченка й довідалася про плани щодо його вбивства від найнятого для цього кілера.

  Теги : Путін СБУ Порошенко фсб замах Петро Порошенко олесь доній Аркадій Бабченко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів