Спецконфіскація збагатить Пашинського на 50 млрд гривень

  16 Березня, 2016 16:10
  Депутати від "Народного фронту" активно просувають законопроект про спецконфіскацію заради можливості захоплення чужого майна.

  У вівторок, 15 березня, депутат від "Народного фронту" Сергій Пашинський влаштував справжню істерику з трибуни Верховної Ради. Справа в тому, що Пашинському та підконтрольним йому депутатам ніяк не вдається просунути законопроект №4057.

  У разі прийняття закону слідчі зможуть конфіскувати чиє завгодно майно та кошти до вироку суду. Не просто арештувати, а саме конфіскувати, реалізувати й на власний розсуд розподілити кошти.

  Заступник голови Верховної Ради Оксана Сироїд різко розкритикувала цей законопроект.

  "Будь-хто, хто має гроші на рахунках, уже спокійно спати не буде – арештувати і конфіскувати їх буде так просто і швидко, як купити електронний квиток. А презумпція невинуватості взагалі для цього не діє", – написала Сироїд на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

  За словами депутата, реалізовувати кошти і майно, які "спецконфіскують", буде невідомо хто і невідомо як. Фактично це – узаконена рейдерська схема, яка надає можливість конфіскувати майно та кошти до вироку суду.

  Слова Пашинського про активи Януковича Сироїд назвала просто пафосом. Адже за 2 роки після Революції гідності спеціальний департамент МВС, створений під протеже Пашинського – Олену Тищенко, дружину його бізнес-партнера Сергія Тищенка, повернув у бюджет всього 7 тисяч гривень. Самих же Пашинського та Тищенка звинувачують у розкраданні конфіскованої нафти Курченка, яка мала піти на потреби армії.

  Крім того, в бік групи Пашинського-Тищенка лунають небезпідставні обвинувачення в серії рейдерських захоплень крупних підприємств. Найбільш гучною стала історія із захопленням Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ".

  Тому можна вважати цілком обґрунтованим припущення Оксани Сироїд, що за прагненням будь-якою ціною просунути законопроект про спецконфіскацію стоїть банальне бажання розподілити 50 млрд гривень, а не патріотичні лозунги про повернення в бюджет грошей Януковича. 

  Теги : корупція законопроект Оксана Сироїд сергій пашинський сергій тищенко «ЖЛ» конфіскація майна
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів