Соратника Саакашвілі Боровика позбавлять українського громадянства за обман

  24 Березня, 2017 14:39
  Екс-кандидат в мери Одеси не вийшов з громадянства Німеччини в установлені терміни.

  Екс-кандидата в мери Одеси і екс-радника колишнього голови Одеської ОДА Михайла Саакашвілі Сашу Боровика позбавлять українського громадянства.

  Про це повідомляє "Думська".

  У розпорядженні видання з'явився офіційне повідомлення Головного управління Державної міграційної служби України на запит народного депутата України Дмитра Голубова.

  Згідно з ним, 6 березня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав указ про прийняття до громадянства України громадянина Федеративної Республіки Німеччина Олександра Боровика – як особи, прийняття якого до громадянства України становить державний інтерес для України.

  При отриманні паспорта громадянина України, Боровик мав протягом 2 років відмовитися від німецького громадянства, однак після закінчення цього терміну, екс-кандидат в мери Одеси цього не зробив.

  Згідно з повідомленням, найближчим часом подання про позбавлення Боровика українського громадянства буде направлено в президентську комісію з питань громадянства.

  Раніше повідомлялося, що невідомі люди підпалили виробництво члена регіонального відділення партії Саакашвілі "Руху нових сил" на Закарпатті.

  Теги : Саакашвілі громадянство саша боровик
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів