Соратник Зеленського: Тимошенко – патріотично налаштована людина

  6 Травня, 2019 12:58
  Команда Зеленського хоче коаліції не на основі портфелів, зазначив Сергій Шефір.

  Бізнес-партнер і друг Володимира Зеленського Сергій Шефір заявив, що команда нового президента ні з ким не ділитиме портфелі, а хоче "придумати свій хід".

  Про це він розповів в інтерв’ю TheБабель.

  На запитання, чи буде після парламентських виборів Зеленський об’єднуватися із Тимошенко або Гриценком, Шефір відповів, що команда Зе! хоче коаліції не на основі портфелів.

  "Я вже говорив, що жодна коаліція в Раді довго не трималася, бо гачки, за які вони тримають один одного, — це портфелі. Мені б хотілося придумати якийсь хід, щоб коаліція створювалася не на основі портфелів. І я вважаю, що Юлія Володимирівна — патріотично налаштована людина. Домовлятися треба на нормальних мотивах і помислах, портфелі другорядні", – сказав він.

  Водночас Шефір спростував інформацію про входження нардепа Валерія Писаренка – людини з команди екс-глави АП за часів Януковича Андрія Портнова.

  "Зараз багато хто ходить і каже, що він від Зеленського, — це маячня. Якщо хтось такий приходить, можна повідомляти нам. Щойно ми зробимо якісь призначення, можна буде не сюди телефонувати, а вже цим людям", — додав він.

  Шефір зауважує, що команді Зеленського "сподобалось те, що відбувається з поліцією", а Арсена Авакова вважає найефективнішим.

  Нагадаємо, Шефір також заявляв, що чинний глава України Петро Порошенко зустрічався із новообраним президентом Володимиром Зеленським наприкінці 2018 року.

  Теги : юлія тимошенко коаліція Анатолій Гриценко Володимир Зеленський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів