Сьогодні відбудеться суд над Сенцовим і Кольченком

  27 Липня, 2015 10:47
  Сьогодні в Ростові-на-Дону заплановано чергове засідання суду над українським кінорежисером Олегом Сенцовим і кримським активістом Олександром Кольченком.
  Олег Сенцов
  Олег Сенцов

  У Північно-Кавказькому окружному військовому суді допитуватимуть свідків звинувачення.

  Показання "потерпілих" головуючий Сергій Михайлюк заслухав минулого тижня.

  На першому засіданні прокуратура представила обвинувальний висновок. З нього випливає, що минулої весни Сенцов створив в Криму за завданням забороненого в Росії "Правого сектора" терористичну організацію.

  За версією слідства, вони планували вчинення диверсійно-терористичних актів у ряді кримських міст, а в подальшому знищення низки об'єктів життєдіяльності, залізничних мостів, ліній електропередач.

  Нагадаємо, 21 липня, в Північно-Кавказькому окружному військовому суді в Ростові-на-Дону пройшов перший день засідання у справі українського режисера Олега Сенцова та активіста Олександра Кольченко. На суді Сенцов заявив, що стан здоров'я у нього задовільний, а цей судовий процес він не визнає.

  Олега Сенцова та Олександра Кольченко заарештували в травні 2014 року. Кольченко загрожує мінімум 10 років, а Сенцову - 20. Обидва провину заперечують з дня їх затримання і на перших судових слуханнях знову про це заявили.

  Теги : Олег Сенцов Олександр Кольченко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів