Соболєву довелось вислухати "істерику" Юрія Луценка

  3 Червня, 2015 09:57
  Єгор Соболєв засмучений такою реакцією екс-соратників у питанні зняття депутатської недоторканності з нардепа Сергія Клюєва.
  Фото з відкритих джерел

  Керівник люстраційного комітету ВР Єгор Соболєв вважає, що деякі депутати ухиляються від відповідальності, зокрема в питанні зняття депутатської недоторканності з нардепа Сергія Клюєва.

  Як він написав у своєму Facebook, хоч Раді вже нічого не заважало зняти з Клюєва недоторканність, цього зробити не вдалося. Мало того, йому ще й довелось "вислухати істерику" лідера президентської фракції Юрія Луценка.

  За словами Соболєва, Луценко у гнівному випаді називав його "людиною Льовочкіна", "громадянином Росії, який як в часи Януковича хоче ув'язнювати ні за що". Також він звинуватив "Самопоміч", яка це все почала, нібито щоб зробити Соболєва новим генпрокурором.

  Соболєв додав, що ця "промова" була викрикнута одразу після пропозиції "Самопомочі" дати згоду на кримінальну відповідальність Клюєва негайно, поки він ще в Україні.

  Він звинуватив політиків, які змінились із часів Майдану, в ухилянні від відповідальності, що збільшує ризик повторення трагедії Помаранчевої революції, "коли усі політики, які прийшли до влади, згаяли шанс на творення успішної та сильної України", - заявив Соболєв.

  Нагадаємо, вчора Верховна Рада перенесла на сьогодні розгляд рішення щодо зняття недоторканності із Сергія Клюєва. 

  Теги : Верховна Рада недоторканність сергій клюєв Юрій Луценко єгор соболєв
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів