Соболєв: Я не подаватиму е-декларацію

  15 Серпня, 2016 13:25
  Нардеп обіцяє "особисто і особливо" перевіряти тих, хто внесе електронну декларацію найближчим часом.

  Голова комітету з протидії корупції Єгор Соболєв, закликав народних депутатів та держслужбовців поки не вносити електронні декларації у незахищену систему.

  Про це нардеп повідомив під час прес-брифінгу, передає кореспондент UA1.   

  "Я особисто утримаюсь вносити декларації в цю систему, яка зараз не має статусу надійної, і вважаю що інші посадовці не мають цього робити. Щоб ніхто не думав, що вони хочуть утекти від майбутнього суду, якщо вони брешуть в декларації. Тих, хто зараз подасть, ми будемо особисто перевіряти", – заявив Соболєв.

  Крім того, народний депутат від "Самопомочі" анонсував заплановану на 18 серпня зустріч комітету з представниками Національного агентства з питань протидії корупції та Держспецзв'язку.

  "Це тема розслідування, яке обов’язково проведе наш комітет. Ми чекаємо представників Національного агентства запобігання корупції, Державної служби спеціального зв’язку і захисту інформації, яка не визнала цю систему надійною, а також підприємства "Українські спеціальні системи", – наголосив Соболєв.

  Нагадаємо, раніше активісти Реанімаційного пакету реформ вже заявляли, що систему е-декларування можуть запустити в режимі, який гарантуватиме безкарність чиновників.

  Теги : держспецзв'язок Самопоміч єгор соболєв центр протидії корупції електронне декларування
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів