Керівників НАЗК мають обирали представники Євросоюзу та США – Соболєв

  29 Березня, 2017 17:28
  Тільки змінивши процедуру призначення керівників НАЗК, можна не допустити провладних маріонеток.

  Верховна Рада повинна ухвалити спеціальний закон, за яким нове керівництво Національного агентства з питань запобігання корупції буде обиратися за участі представників Євросоюзу, США та Великобританії.

  Про це написав народний депутат та голова Комітету з питанб запобігання корупції Єгор Соболєв на Facebook.

  "Змінити процедуру призначення керівництва Агенції із запобігання корупції можна лише спеціальним законом. Я за те, щоб це нове керівництво обиралося за участі представників Євросоюзу, США та Великої Британії. Так, як обирався директор Антикорупційного бюро та Антикорупційний прокурор", – заявив Соболєв.

  За його словами, діюче керівництво НАЗК повинно йти у відставку.

  "Вони провалили основне завдання, заради якого ця агенція створювалася: збір, оприлюднення та перевірка е-декларацій посадовців. Я сам досі не можу прорватися через збої та помилки сайту для е-декларування, що адмініструється Агенцією. І якщо нічого не зміниться за два з половиною дні, я вчиню кримінальний злочин, який сам і вписував до законодавства", – додав Соболєв.

  Слід зазначити, що за процедурою, яку запропонував Соболєв обирався директор Національного антикорупційного бюро України та керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. 

  Раніше повідомлялося, що Павло Петренко заявив під час брифінгу, що якщо керівництво НАЗК не піде у відставку добровільно, то це може бути здійснено через зміни до законодавства.

  Теги : корупція Верховна Рада єгор соболєв НАЗК е-декларації
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів