"Смотрящий" Кононенка за вугільною галуззю придбав 2 газові компанії Януковича-молодшого

  29 Сiчня, 2018 17:01
  Віталій Кропачов, який купив газові компанії сина Януковича, планує у 2018 році придбати ще й "Донбасенерго".

  Неофіційний куратор вугільної галузі та бізнесмен Віталій Кропачов скупив газові активи старшого сина екс-президента Віктора Януковича Олександра.

  За інформацією "Української правди", Кропачов придбав підприємства "Міжрегіональна газова компанія" та "реконструкція технологічних свердловин", які в часи Януковича отримали дозвіл на розробку 7 газових родовищ.

  На момент створення обидві компанії були оформлені на тодішнього депутата Донецької міськради Едуарда Слинька, більш відомого в ролі глави корпорації "Мако" Олександра Януковича. Наразі власником підприємств Олександра Януковича є Роман Соломський, якого вважають "людиною Кропачева". Водночас і сам бізнесмен в розмові з виданням підтвердив факт придбання підприємств.

  Також "Українська правда" припускає, що Едуард Слинько може бути корисним Кропачеву у придбанні "Донбасенерго", яке він хоче купити у 2018 році. Справа в тому, що колишній глава "Мако" Олександра Януковича є куратором глави "Донбасенерго" Бондаренка.

  Нагадаємо, структури Віталія Кропачова, який вважається креатурою Ігоря Кононенка, уклали угоди з  Олександром Януковичем, сином президента-втікача, щодо придбання вугільно-збагачувальних фабрик "Україна", "Комсомольська" і "Росія".

  Теги : газ Олександр Янукович Віталій Кропачов
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів