Смолій підвищив підозрюваного в отриманні хабара чиновника НБУ

  17 Травня, 2018 15:14
  Сергія Шацького підозрюють у вимаганні хабара під час роботи директором Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку в НБУ.

  Глава Національного банку України Яків Смолій призначив на посаду керівника проектів Департаменту стратегії та реформування Сергія Шацького, якого ГПУ підозрює у вимаганні хабара.

  У 2016 році Шацького, який тоді працював директором Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку, звинуватили у вимозі грошей за узгодження правил платіжної системи, передає dubinsky.pro.

  В ході розслідування Генеральна прокуратура затримала чиновника, а також двох його пособників. Однак пізніше Шацький був випущений під заставу в розмірі 800 тис. гривень.

  Після рішення Смолія підозрюваний в корупції чиновник став керувати проектами з реформування банківського сектора країни. Згідно зі штатним розкладом НБУ, зарплата такого менеджера проектів легко може досягати 100 тис. гривень плюс премії.

  Нагадаємо, Нацбанк оскаржив в апеляційному порядку постанови суду про відсторонення заступника свого голови Катерини Рожкової.

  Теги : корупція нбу Олександр Дубінський Яків Смолій
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів