Скіпальський: Оточення бази "Правого сектора" – загрозливе рішення

  29 Квiтня, 2015 17:15
  Оточити базу "Правого сектора" силами солдатів ЗСУ було величезною помилкою, яка може зіграти на руку Кремлю. Таку думку висловив військовий експерт, генерал Олександр Скіпальський.

  "Мені незрозуміла недалекоглядність прийняття такого рішення – оточувати добровольців, які з власної волі пішли захищати Україну, ризикують своїм життям. Та ще й робити це силами новобранців", – зазначає колишній заступник голови СБУ.

  За його словами, напередодні травневих свят оперативна обстановка значно загостриться. Водночас, подібні  рішення несуть серйозну загрозу дестабілізації ситуації та можуть спричинити протистояння між добровольцями і військовими ЗСУ.

  Скіпальський вважає, що Президент Петро Порошенко був поінформований про це рішення. Разом з тим, є припущення, що воно прийняте Президентом з подачі його оточення, яке могло дезінформувати Порошенка або не надати всієї необхідної інформації. Експерт не виключає, що подібні рішення могли бути "протиснуті" агентами впливу Кремля в Міністерстві оборони.

  "Це рішення помилкове та недоречне. Зрозуміло, що всі збройні формування повинні підкорятися військовому керівництву країни. Але проводити подібні операції із залучення всіх добровольчих батальйонів – це не функція Міністерства оборони. Для цього є Служба безпеки України. На неї покладено такі функції, і вона може це зробити не силою примусу, а іншими методами, наприклад, проводячи переговори", – заявив Олександр Скіпальський в коментарі для UA1.

  Теги : Правий сектор Порошенко Скіпальський коментар
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів