Скандальну поправку до бюджету внесли Деркач та Мисик (оновлено)

  5 Сiчня, 2016 14:38
  Народний депутат від БПП стверджує, що автором поправки до бюджету про відтермінування запровадження електронних декларацій є депутат від "Волі народу" Андрій Деркач.
  Андрій Деркач
  Фото з відкритих джерел
  Андрій Деркач

  Автором поправки до бюджету про відтермінування запровадження електронних декларацій до 2017 року був депутат від "Волі народу" Андрій Деркач.

  Про це на своїй сторінці на Facebook повідомив депутат від БПП і член комітету з питань запобігання корупції Віктор Чумак.

  "Автором поправки в бюджет, про яку я писав вчора, за інформацією багатьох джерел є Андрій Деркач", – йдеться в повідомленні.

  Крім того, Чумак наголосив, що комітет проголосував за цю поправку.

  Пізніше під час розмови із кореспондентом одного з телеканалів сам Деркач спростував інформацію про те, що він є ініціатором поправки, наголосивши натомість,  що він підтримав правку депутата Мисика, та аргументував своє рішення тим, що "не варто будувати поліцейську державу, і такі закони призведуть до відсутності опозиції і диктатури, а ще - рекет кооперативам".

  Нагадаємо, нардепи звернули увагу на пункт у прийнятому бюджеті,  "про який ніхто не чув в залі". А саме, що декларування всіх активів в електронному вигляді відклали до 1 січня 2017 року. Без виконання ж цього пункту отримання безвізового режиму неможливе.

  Як відомо, Голова парламенту Володимир Гройсман виступає за скасування норми в законі про держбюджет на 2016 рік, відповідно до якої на рік відкладено введення електронного декларування доходів чиновників.

  Теги : БПП воля народу народний депутат Віктор Чумак Держбюджет-2016
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів