Скандальний нардеп Онищенко розповів про зв'язок Ляшка з Яценюком

  23 Червня, 2015 18:58
  Вони обидва хочуть "звалити" міністра екології Ігоря Шевченка, впевнений депутат.

  Депутат від групи "Воля народу", колишній член ПР Олександр Онищенко звинуватив лідера Радикальної партії Олега Ляшка та прем'єр-міністра Арсенія Яценюка у зрадництві ідеалів Євромайдану.

  Він стверджує, що фракція "Народного фронту" брала участь в розкраданні нафтопродуктів на Одеському НПЗ, але не навів доказів цього.

  Онищенко також заявив, що Ляшко фактично знаходиться на утриманні Яценюка, і останній використовує Ляшка у боротьбі з Петром Порошенком.

  Далі він зазначив, що Ляшко має у власності "декілька дорогих джипів, дач у престижних місцях, не одне розкішне помешкання включно з недешевою нерухомістю в Дубаї", літає за кордон не за власні кошти.

  Окрім того, Ляшко тільки для виду конфліктує з "Опозиційним блоком", а насправді має спільні бізнес-інтереси з деякими його представниками. Подробиць Онищенко не уточнив.

  Торкнувшись боротьби Ляшка проти міністра екології Ігоря Шевченка, Онищенко підкреслив, що ця посада корисна не тільки Ляшкові, а й Яценюку, бо міністерство розподіляє ліцензії на розробку надр.

  Нагадаємо, конфлікт між Ляшком та Онищенком загострився 16 червня, коли лідер радикалів публічно заявив, що міністр екології повертався з Ніцци на літаку Онищенка.

  Щодо Яценюка, то Онищенко зізнався, що брав участь у фінансуванні передвиборної кампанії "Народного фронту" на позачергових парламентських виборах у 2014 році.

  Теги : Ляшко Арсеній Яценюк Ігор Шевченко олександр онищенко
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів