Скандальне інтерв’ю Клімкіна німецькому каналу DW

  10 Жовтня, 2016 15:34
  В мережі активно дискутують про інтерв’ю міністра МЗС України німецькому Deutsche Welle.

  Кілька днів користувачі інтернету обговорюють інтерв’ю міністра закордонних справ Павла Клімкіна, яке він дав німецькому телеканалу DW. Журналіст Тім Себастіан наголосив, що у західних країн закінчується терпіння по відношенню до української влади. На конкретні запитання журналіста про відсутність в Україні реформ та боротьби с корупцією Павло Клімкін давав абстрактні та розмиті відповіді.

  "За останні два роки ми зробили більше ніж за попередні двадцять років і не тільки в плані створення системи боротьби з корупцією, в рамках якої відбуваються щоденні арешти", – сказав міністр.  Клімкін вступив в суперечку з німецьким журналістом відносно того, що сказав віце-президент США Джозеф Байден президенту України Петру Порошенку. Журналіст дорікнув Клімкіну, що Україна не виконує своїх зобов’язань – не бореться з корупцією та не проводить реформи.

  "Байден був дуже роздратований і попереджував вашого президента в доволі сильних виразах, про те, що йому час почати виконувати обіцянки провести реформи. За словами Байдена, Україна ризикує тим, що країни ЄС готові відізвати санкції по відношенню до Росії", – наголосив Себастіан.

  Під час інтерв’ю журналіст поставив настільки гострі запитання, що Павло Клімкін просто не знав, як на них відповісти. Адже заяви української влади йдуть врозріз із реальною ситуацією в країні. Це добре розуміють на заході. І німецький журналіст намагався показати, що західні політики добре розуміють, що відбувається, і їх дратує брехня українських чиновників.

  "За соцопитуваннями 76% українців вважають, що прокуратура стала ще більш корумпованою, 73% – що більш корумпованими стали суди, 75% – що податкові органи. Ви мені кажете, що рухаєтесь вперед, а люди кажуть, що ви рухаєтесь назад", – зазначив журналіст.

  У відповідь від міністра він отримав незрозумілий пасаж про "рівень очікувань" і запевнення, що країна рухається уперед. Клімкін увесь час відсилав співрозмовника до часів "минулого режиму", не маючи бажання говорити про діяльність нинішньої української влади.

  "Я абсолютно наповнений оптимізмом стосовно того, що було зроблено в плані реформ на державних підприємствах", – заявив очільник МЗС.

  "Здається, ви живете на іншій планеті, пане міністр!", – не зміг стримати обурення Тім Себастіан.

  Журналіст DW резюмував, що факти не підтверджують заяв представників української влади. 

  Теги : США корупція Порошенко німеччина МЗС Павло Клімкін Джозеф Байден інтерв'ю
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів