Скандал навколо "Укроборонпрому" зіграє на руку Росії – Полторак

  15 Березня, 2019 12:02
  За словами міністра, РФ може не тільки перекрити контрабанду деталей, але й інші шляхи, щоб перешкодити Україні купувати військову техніку.

  Корупційний скандал навколо державного концерну "Укроборонпром" зіграє на руку Росії.

  Таку заяву зробив міністр оборони України Степан Полторак під час візиту на Львівщину, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  За його словами, Росія може не тільки перекрити контрабанду деталей, але й інші шляхи, щоб перешкодити Україні купувати військову техніку.

  "У більшості випадків запчастини і техніку купували не у Росії, а у наших партнерів з країн, які мали на озброєнні таку ж техніку. З приводу запчастин, про які йдеться в журналістському розслідуванні, то на сьогодні ми не знайшли фактів, які говорять про те, що вони потрапили в армію. В основному ті запчастини йшли на іноземні контракти", – заявив Полторак.

  Він зазначив, що українська армія купує у "Укроборонпрому" тільки 40% техніки та запчастин, а решту – у приватних підприємств.

  Нагадаємо, журналісти-розслідувачі показали, як оточення президента Порошенка розкрадає сотні мільйонів гривень, виділених на оборонно-промисловий комплекс України, завозячи деталі для військової техніки з Росії. Серед фігурантів скандалу – один з давніх партнерів президента Олег Гладковський, після розголошення звільнений з посади заступника секретаря РНБО.

  Теги : Росія корупція армія Укроборонпром військова техніка Степан Полторак скандал
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів