Ситник сумнівається, що доб’ється звільнення Холодницького

  10 Серпня, 2018 15:45
  Попри це очільник НАБУ готує позов щодо оскарження догани главі САП, який невдовзі буде подано.

  Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник не впевнений, що йому вдасться домогтися звільнення Назара Холодницького з посади голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

  Про це він сказав на брифінгу, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  За словами Ситника, вже майже готовий позов про скасування рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів, яка оголосила Холодницькому догану, і найближчим часом він буде поданий.

  Голова НАБУ хоче для керівника САП жорсткішого покарання у вигляді звільнення.

  "Чи відкриють провадження? Я не впевнений. Чи буде рішення позитивне? Після рішення КДКП також не впевнений. Але залишати без реакції це все, коли навіть КДКП визнає ці факти, підтверджує, що вони мали місце, що скарга обґрунтована", – заявив Ситник.

  Нагадаємо, 26 липня Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів відмовилася звільняти Назара Холодницького з посади глави Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, вирішивши, що для нього буде достатньо догани.

  Холодницького звинувачували у вчиненні дисциплінарних проступків, а саме в тому, що він "зливав" фігурантам кримінальних справ інформацію про заплановані обшуки.

  Після того, як комісія прокурорів оголосила своє рішення, Холодницький пішов у відпустку терміном на 1,5 місяця – з 30 липня до 13 вересня.

  Теги : Артем Ситник догана НАБУ Назар Холодницький САП КДКП
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів