Ситник: Про "жучки" в акваріумі Холодницького знали лише троє детективів НАБУ

  10 Серпня, 2018 22:09
  Подробиць щодо негласних слідчих дій у кабінеті керівника САП, як стверджує глава НАБУ, не знали навіть в ГПУ.

  Лише троє детективів Національного антикорупційного бюро знали, що в кабінеті глави Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького встановлено пристрій для прослуховування.

  Про це розповів директор НАБУ Артем Ситник в інтерв’ю Громадському.

  Він зазначив, що кримінальне провадження проти Холодницького було зареєстровано в Генеральній прокуратурі України, яка потім отримала санкцію суду на проведення негласних слідчих дій, виконання яких було доручено детективам НАБУ.

  Безпосередньо про прослуховування кабінету глави САП, як стверджує Ситник, знала дуже обмежена кількість осіб. На уточнювальне запитання, скільки саме людей знали про "жучок", Ситник відповів: "Троє. Грубо кажучи, троє людей".

  "У Генпрокуратурі лише знали про те, що є ця ухвала. Але, як вона виконується, почалося її виконання чи ні – Генеральна прокуратура про це не знала. Тоді на певному етапі було виявлено цю апаратуру. Тези про те, що тут немає нічого кримінального, якраз не відповідають дійсності. Це наша думка", – додав директор НАБУ.

  Як відомо, раніше глава НАБУ Артем Ситник заявив, що детективів Бюро "викинули" із розслідування справи проти керівника САП Назара Холодницького й тепер ним займається Служба безпеки України.

  Теги : Артем Ситник НАБУ Назар Холодницький прослуховування САП
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів