Ситник обманув конкурсну комісію при своєму призначенні – Віталій Купрій

  19 Березня, 2016 17:18
  Нардеп заявив, що глава НАБУ приховав компрометуючі факти своєї біографії.
  Фото з відкритих джерел

  Голова Комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Віталій Купрій в інтерв'ю АСН звинуватив директора НАБУ Ситника в обмані конкурсної комісії.

  "Ситник обманув конкурсну комісію, не вказав певні дані своєї біографії, знаючи які, його б ніколи не обрали. Він був свого часу адвокатом ворогів українського народу - слідчого Грабика, який підробляв справу та саджав у в'язницю Юлію Тимошенко, потім був адвокатом колишнього прокурора Київської області , незаконно випускав вбивцю Лозинського. Якби всі знали, що ця людина переступила через все і його метою було тільки гроші заробити, то за нього б ніколи не проголосували , - заявив Купрій.

  Крім того, він наголосив, що "Порошенко вибрав Ситника тому, що Президенту потрібна така людина, якою можна маніпулювати".

  "НАБУ - це профанація, це організація, яка імітує роботу. Максимум, що вони будуть викривати, - якихось дрібних суддів, що не поділилися з кимось і у них немає" даху "серед державних діячів", - підкреслив Купрій.

  Як повідомлялось раніше, народний депутат від "Батьківщини" Ігор Луценко заявив, що НАБУ не має претензій до Кононенка.

  Теги : Порошенко купрій Тимошенко Артем Ситник НАБУ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів