Ситник не може сказати, чи відкрито провадження за махінації ФФУ з футбольними полями

  13 Червня, 2018 08:57
  На інформаційні запити з цього приводу журналісти чекають відповідей від НАБУ вже не перший тиждень.

  У НАБУ мали зареєструвати кримінальне провадження за фактами, які викрили журналісти стосовно реалізації державної програми із будівництва футбольних полів.

  Про це у коментарі УНН сказав очільник НАБУ Артем Ситник, принагідно порадивши звернутися за більш детальною інформацією з цього приводу до прес-служби бюро.

  "Зверніться до нашої прес-служби, будь ласка. На скільки я знаю, хлопці мали зареєструвати провадження по цим заявам, але повторюю ще раз – зверніться у прес-службу", – сказав він.

  В агентстві зауважують, що на відповідні інформаційні запити з цього приводу редакція УНН чекає відповідей від НАБУ вже не перший тиждень.

  Як повідомлялося раніше, Федерація Футболу України щороку отримувала від УЄФА 5,5 млн євро допомоги. За ці кошти мали будуватися стадіони і футбольні майданчики зі штучним покриттям. Однак президент ФФУ, народний депутат "Блоку Петра Порошенка" Андрій Павелко вирішив збудувати на них завод із виробництва штучного покриття. Для цього в червні 2016 року федерацією було створено комерційну дочку ТОВ "ФФУ продакшн". Цілий рік ця фірма не робила майже нічого, доки у липні 2017-го із держбюджету не виділили 250 млн гривень на будівництво футбольних полів. Ще 250 млн гривень до цієї програми мали бути залучені із місцевих бюджетів.

  Теги : Артем Ситник НАБУ ФФУ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів