Система е-декларування запрацює з 15 серпня у будь-якому випадку – НАЗК

  14 Серпня, 2016 14:50
  Керівник Національного агентства з протидії корупції запевнила, що відтермінування запуску системи е-декларування не буде.

  Керівник Національного агентства з протидії корупції Наталія Корчак в ефірі "112 Україна" запевнила, що система е-декларування для чиновників таки  почне працювати з 15 серпня.

  "Електронне декларування запрацює в будь-якому випадку, це я можу гарантувати на 100%, тому що своє рішення про початок подання і оприлюднення інформації ми не скасовували і скасовувати не будемо. Не потрібно говорити, наскільки це режим тестовий чи ні. Система подання і оприлюднення інформації буде працювати. Те, що ми хочемо цю систему вдосконалити – ми будемо над цим працювати", – йдеться в заяві.

  Крім того, Корчак підкреслила: під час переговорів 13 серпня між Держспецзв'язком та розробниками системи були визначені шляхи усунення недоліків – "Розмова, яка сталася в Держспецзв'язку, була конструктивною, розробник програми визнав ті недоліки, які були оголошені і які можна усувати, і з цього починати роботу".

  Нагадаємоактивісти Реанімаційного пакету реформ заявляють, що систему е-декларування можуть запустити в режимі, який гарантуватиме безкарність чиновників.

  Теги : держспецзв'язок нацагенство із запобігання корупції електронне декларування
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів